Mersin Silvermat Etiket

Mersin Silvermat Etiket | Mersin Silvermat Etiket Fiyatları | Mersin Silvermat Etiket Özellikleri | Mersin Silvermat Etiket Yazıcı | Mersin Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Mersin Silver Mat Etiket | Mersin Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Mersin silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir mersin etiket türüdür. Genellikle kitap ve mersin barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Mersin silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun mersin etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan mersin silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Mersin silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Mersin silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Mersin silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Mersin silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Mersin silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Mersin etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Mersin silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin silvermat etiket, mersin termal etiket, mersin silver mat etiketler, mersin mat etiketler, mersin silver mat etiket fiyatları, mersin etiket fiyatları, mersin şeffaf etiket fiyatları, mersin silver mat barkod etiketi, mersin barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner