Mersin Chromolux Etiket

Mersin Chromolux Etiket | Mersin Chromolux Etiket Nedir | Mersin Chromolux Etiket Fiyatları | Mersin Chromolux Etiket Baskı | Mersin Kromolüks Etiket | Mersin Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Mersin Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Mersin chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Mersin chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan mersin chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan mersin kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı mersin chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Mersin chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Mersin chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve mersin kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Mersin choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Mersin choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel mersin etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin etiket, mersin etiket fiyatları, mersin barkod etiket fiyatları, mersin baskılı etiket fiyatları, mersin barkod, mersin rulo etiket fiyatları, mersin barkod fiyatları, mersin rulo etiket, mersin yapışkanlı etiket, mersin barkod sistemi, mersin barkod okuyucu, mersin barkod okuyucu fiyatları, mersin koli etiketi, mersin tekstil etiketi, mersin saten etiket, mersin metal etiket, mersin mat pp etiket, mersin mat pe etiket, mersin etiket baskı, mersin mat polietilen etiket, mersin lazer etiket, mersin boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner