Mersin Lamine Termal Etiket

Mersin Lamine Termal Etiket | Mersin Lamine Termal Etiket Fiyatları | Mersin Lamine Termal Etiket Nedir | Mersin Lamine Termal Barkod Etiketi | Mersin Termal Etiketler | Mersin Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Mersin lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Mersin lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Mersin lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Mersin lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen mersin etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda mersin termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer mersin etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan mersin lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Mersin termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Mersin lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Mersin etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Mersin lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Mersin lamine termal etiket nedir? Lamine mersin termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel mersin lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin lamine etiket, mersin termal etiket, mersin top etiket, mersin ribonsuz baskı, mersin baskılı etiket, mersin renkli termal etiket, mersin lamine termal barkod etiketi, mersin kuşe etiket, mersin termal etiket boyutları, mersin boş etiket, mersin termal etiket fiyatları, mersin lamine etiketler, mersin eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner