Mersin Güvenlik Etiketi

Mersin Güvenlik Etiketi | Mersin Garanti Etiketi | Mersin Güvenlik Etiketleri | Mersin Etiket | Mersin Alarm Etiketi | Mersin Güvenlik Etiketi Fiyat | Mersin Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Mersin garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan mersin güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya mersin kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan mersin güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi mersin olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket mersin kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Mersin güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel mersin güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin garanti etiketi, mersin güvenlik etiketi, mersin etiket, mersin kırılgan etiket fiyatları, mersin termal etiket, eko etiket mersin , mersin güvenlik etiket fiyatları, mersin emniyet etiketi, mersin garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi mersin.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner