CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Mersin Baskılı Magnet

Mersin Baskılı Magnet Fiyatları | Mersin Baskılı Magnet | Mersin Magnet Bastırma | Mersin Magnet Baskı Fiyat | Mersin Magnet Baskı Makinesi Fiyatları | Mersin Magnet Baskı | Mersin Logolu Magnet Baskı | Mersin Baskılı Magnet Yazılı Ve Logolu Model

magnet

Logonuzun, sloganınızın ve iletişim bilgilerinizin sürekli göz önünde olmasını mı istiyorsunuz. Akılda kalıcı ve göz önünde bulunması ihtiyaç anında hemen el altında bulunmasının en kolay yolu magnetlerdir. Özellikle mutfaklarda buz dolabı ve davlumbaz vb. metal ev eşyalarının üzerine yapıştırılan magnetler sayesinde müşterilerinizin iletişim bilgilerinizden anında bulmasına olanak sağlarlar. Mersin magnet baskı fiyatları oldukça uygundur.

Mersin baskılı magnet seçiminde magnetin şeklinin düz, oval veya özel magnet tasarımlı mı olacağını seçmelisiniz. Ardından magnetin üzerinde bulunmasını istediğiniz metin, iletişim bilgileriniz belirtilmelidir. Magnetinizde dikkat etmeniz gereken kurallar yazı fontunuzun okunabilir olması ve çok fazla uzun olmamasıdır.İsteğinize göre magnet üzerine logonuzu veya farklı bir resim bulunmasını isterseniz resim dosyasını bizlere uygun formatta ulaştırarak magnet üzerine basılmasını sağlayabilirsiniz. Bize ulaşarak mersin ucuz magnet fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Örnekler:

Daha fazla kitlelere ulaşabilmek için ucuz reklamınızı yapmanızı sağlayan mersin baskılı magnetler adresinizin ve firma adınızın her an göz önünde olup akılda kalıcı olmanızı sağlayacaktır. Mersin magnet baskı makinesi ile yapılan mersin magnetler öncelikle müşterilerimizin bizlere gönderdikleri şirketlerine özel hazırladıkları tasarımları bize mail veya faks yolu ile gönderdikten sonra baskı yapılarak mersin logolu magnet baskı işlemi gerçekleşmektedir. Mersin baskılı magnet yazılı ve logolu model ve mersin mersin logolu magnet baskı türlerimiz bulunmaktadır. Mersin baskılı magnet fiyatlarını öğrenmek için ve mersin magnet baskı hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin baskılı magnet, mersin magnet fiyatları, mersin magnetler, mersin magnet baskı fiyat, mersin maskılı magnet fiyatları, mersin ucuz magnet.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner