CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Mersin Baskılı Pasta Kutusu

Mersin Baskılı Pasta Kutuları | Mersin Pasta Kutusu | Mersin Pasta Kutusu Fiyatları | Mersin Baskısız Pasta Kutusu | Mersin Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Mersin Pasta Kutusu Baskılı | Mersin Pasta Kutusu Siparişi | Mersin Baskılı Kutu | Mersin Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Mersin pasta kutusu, mersin baklava kutusu, mersin pizza kutusu, mersin lahmacun kutusu, mersin pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Mersin baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Mersin baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Mersin baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı mersin pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Mersin baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Mersin Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Mersin baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için mersin pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel mersin pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin baskılı pasta kutusu, mersin baskılı pasta kutusu fiyatları, mersin pasta kutuları, mersin pasta kutusu fiyatları, mersin pasta kutusu imalatı, mersin baskılı pasta kutusu ve fiyatı, mersin ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner