CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Mersin Baskılı Pizza Kutusu

Mersin Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Mersin Pizza Kutuları | Mersin Pizza Kutusu Fiyatları | Mersin Pizza Kutusu | Mersin Pizza Kutusu İmalat | Mersin Pizza Kutusu Ölçüleri | Mersin Pizza Kutusu Fiyatları | Mersin Baskısız Pizza Kutusu | Mersin Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, mersin baklava kutusu, mersin lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Mersin baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Mersin baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Mersin baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Mersin baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Mersin baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Mersin pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Mersin pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Mersin askılı pizza kutusu fiyatları ile mersin pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Mersin baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla mersin baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin baskılı pizza kutusu, mersin pizza kutuları, mersin basklı kutular, mersin baskılı pizza kutusu fiyatları, mersin pizza kutusu fiyatları, mersin pizza kutusu imalatı, mersin pizza kutusu, mersin baskılı pizza kutusu satışı, mersin baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner