CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Mersin Baskılı Pide Kutusu

Mersin Baskılı Pide Kutusu | Mersin Pide Kutusu Fiyatları |Mersin Pide Kutusu  |Mersin Pide Kutusu Ölçüleri | Mersin Pide Kutusu İmalatı | Mersin Hazır Pide Kutusu | Mersin Pide Ve Lahmacun Kutusu | Mersin Pide Kutuları | Mersin Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, mersin baklava kutusu, pizza kutusu,mersin lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Mersin baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Mersin baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Mersin baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Mersin baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Mersin pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı mersin pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Mersin baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Mersin pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Mersin baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için mersin pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel mersin pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin baskılı pide kutusu, mersin pide kutusu fiyatları, mersin pide kutusu imalatı, mersin pide kutusu , mersin baskılı pide kutusu fiyatları, mersin baskılı ambalajlar, mersin pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner