Mersin Eko Termal Etiket

Mersin Eko Termal Etiket | Mersin Eko Termal Etiket Fiyatları | Mersin Eko Termal Kağıt | Mersin Termal Etiketler | Mersin Eco Termal Etiket Nedir | Mersin Top Termal Etiket | Mersin Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Mersin eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Mersin eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için mersin etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu mersin etiket en mersin ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Mersin eko termal etiket fiyatları ve mersin eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan mersin eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Mersin eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Mersin termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Mersin ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Mersin etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin termal etiket, mersin etiket mersin, mersin boş etiketmersin eco etiket, mersin etiket fiyatları, mersin eko termal etiket, mersin etiket, mersin eco termal etiket fiyatları, mersin sıra numarası etiketi, mersin ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner