Mersin Polietilen Opak Etiket

Mersin Polietilen Opak Etiket | Mersin Opak Pe Polietilen Etiket | Mersin Opak Polietilen Etiket | Mersin Opak Etiket | Mersin Opak Etiket Fiyatları | Mersin Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Mersin

polietilen opak etiket

Mersin Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Mersin opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Mersin opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta mersin opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir mersin etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Mersin opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Mersin polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız mersin barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Mersin polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve mersin opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin polietilen etiket, mersin polietilen opak etiket, mersin opak etiket fiyatları, mersin opak etiket, mersin opak polietilen (pe) etiket, mersin sembol etiket, mersin polietilen pe etiket, mersin opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner