Mersin Mat Polipropilen Etiket

Mersin Mat Polipropilen Etiket | Mersin Pp Etiket | Mersin Mat Etiket | Mersin Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Mersin Polipropilen Ürünler | Mersin Sembol Barkod Etiket | Mersin Mat Pp Etiket | Mersin Barkod Sistemleri | Mersin Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Mersin mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Mersin polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Mersin pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Mersin mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Mersin at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Mersin mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Mersin mat pp etiket mersin opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mersin mat etiket, mersin opak pp, mersin mat ppmersin boş etiket, mersin termal etiket fiyatları, mersin şeffaf pp, mersin mat polipropilen, mersin etiket, etiket mersin, ribon mersin, karekod okuyucu mersin, polipropilen, mersin polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner